DxO Optics Pro 7.1 je venku!

Editační program DxO Optics od studia DxO Labs se dočkal předvánoční aktualizace pod označením DxO Optics Pro 7.1. Software je rájem pro začínající i profesionální fotografy. Nabízí širokou paletu funkcí a mnoho nových vylepšení, jako například lepší optické korekce fotografií nebo odstraňování obrazového šumu. Mimo jiné je k mání již bez mála 5000 přídavných modulů, podporujících zařízení Sigma, Tamron, Olympus, Panasonic, Sony, Zeiss a Minolta.

Uživatelé verze DxO Optics Pro 7 si mohou aktualizaci dopřát zdarma. Ti, kdo přešli ze starší verze DxO Optics Pro 6.5.3 budou muset program koupit. Jestliže koupi stihnete ještě o vánočních svátcích, čeká vás příjemná 33 % sleva.

 

Další články

Microsoft končí s podporou starších verzí Internet Exploreru

Microsoft končí s podporou starších verzí Internet Exploreru

Společnost Microsoft ukončuje od ledna 2015 podporu starších verzí prohlížeče Internet Explorer. Dále bude poskytovat aktualizace pouze pro IE10 a zřídka také na IE9, starším verzím spadla klec. Kdo bude chtít používat aktualizovaný prohlížeč, bude si muset pořídit novější verzi. Starší verze...

Nový design Twitter profilů je nyní dostupný pro všechny!

Nový design Twitter profilů je nyní dostupný pro všechny!

O novém designu Twitter profilů se mluví už nějaký ten měsíc. Dnešním dnem je tu konečně možnost, jak jednoduše na nový vzhled profilů přejít. Po přihlášení do svého účtu Vám systém automaticky nabídne, zda máte o toto přepnutí zájem. Zatím jde pouze o dobrovolný přechod. Lze však předpokládat...

Jak provést update Androidu Jelly Bean, na Kitkat 4.4 u telefonu Samsung S2

Jak provést update Androidu Jelly Bean, na Kitkat 4.4 u telefonu Samsung S2

V následujícím videu si můžete prohlédnout návod, jak nainstalovat Android 4.4 Kitkat na telefon Samsung S2 GT-I9100. Distributor skončil s aktualizacemi u tohoto typu telefonu ne verzi 4.1.2, tedy Jelly Bean, dále se dá dost už jen pomocí fanouškovských (programátorských) vychytávek.