Google+ zveřejnil svoje novinky

Sociální síť Google+, jež před nedávnem přišla s novou službou „Google stránky“, opět přináší nové vychytávky pro své uživatele. Ve streamu statusů a nových příspěvku přibyl inteligentní posuvník, pomocí něhož si určité priority zobrazování uritých příspěvků. Můžete si tak obtěžující příspěvky zcela zneviditelnit.

Dále vývojáři zlepšili nabídku oznámení v horní části stránky. Oznámení vám teď chodit mnohem přehlednější a stylovější. Třetí novinkou je možnost určit na své stránce více správců. Doposud mohl být správce pouze jeden a některé firemní stránky mohli být tak spravovány pouze z jednoho účtu. Nyní může editovat stránku až 50 uživatelů.

Poslední novinkou je zlepšení fotogalerie a označování lidí na fotkách. Fotogalerii ozdobil nový efektivnější lightbox a označování osob je přehlednější a snadnější.

Další články

Microsoft končí s podporou starších verzí Internet Exploreru

Microsoft končí s podporou starších verzí Internet Exploreru

Společnost Microsoft ukončuje od ledna 2015 podporu starších verzí prohlížeče Internet Explorer. Dále bude poskytovat aktualizace pouze pro IE10 a zřídka také na IE9, starším verzím spadla klec. Kdo bude chtít používat aktualizovaný prohlížeč, bude si muset pořídit novější verzi. Starší verze...

Nový design Twitter profilů je nyní dostupný pro všechny!

Nový design Twitter profilů je nyní dostupný pro všechny!

O novém designu Twitter profilů se mluví už nějaký ten měsíc. Dnešním dnem je tu konečně možnost, jak jednoduše na nový vzhled profilů přejít. Po přihlášení do svého účtu Vám systém automaticky nabídne, zda máte o toto přepnutí zájem. Zatím jde pouze o dobrovolný přechod. Lze však předpokládat...

Jak provést update Androidu Jelly Bean, na Kitkat 4.4 u telefonu Samsung S2

Jak provést update Androidu Jelly Bean, na Kitkat 4.4 u telefonu Samsung S2

V následujícím videu si můžete prohlédnout návod, jak nainstalovat Android 4.4 Kitkat na telefon Samsung S2 GT-I9100. Distributor skončil s aktualizacemi u tohoto typu telefonu ne verzi 4.1.2, tedy Jelly Bean, dále se dá dost už jen pomocí fanouškovských (programátorských) vychytávek.