Symbian definitivně končí

Finská společnost Nokia oficiálně oznámila, že končí se operačním systémem Symbian, který je od dnešního dne přejmenován na Nokia Belle. Aktuální verze mobilního OS nesla do včerejší noci označení Symbian Belle. V současné době název Symbian zanikl. Podle šéfa Nokie, Stephena Elopa se stal název pro společnost přítěží. Majitelé telefonů Nokia N8, E7, E6, X7, C6-01, C7 a Oro budou začátkem února 2012 upgradovat svůj OS, již jako Nokia Belle.

Stephen Elop zároveň oznámil ukončení služby Ovi Contacts. Ta umožňovala uživatelům zálohovat své kontakty v telefonu na webový portál. Služba bude ukončena 24. ledna 2012, aby si současní uživatelé stihli své kontakty vyexportovat.

Další články

Microsoft končí s podporou starších verzí Internet Exploreru

Microsoft končí s podporou starších verzí Internet Exploreru

Společnost Microsoft ukončuje od ledna 2015 podporu starších verzí prohlížeče Internet Explorer. Dále bude poskytovat aktualizace pouze pro IE10 a zřídka také na IE9, starším verzím spadla klec. Kdo bude chtít používat aktualizovaný prohlížeč, bude si muset pořídit novější verzi. Starší verze...

Nový design Twitter profilů je nyní dostupný pro všechny!

Nový design Twitter profilů je nyní dostupný pro všechny!

O novém designu Twitter profilů se mluví už nějaký ten měsíc. Dnešním dnem je tu konečně možnost, jak jednoduše na nový vzhled profilů přejít. Po přihlášení do svého účtu Vám systém automaticky nabídne, zda máte o toto přepnutí zájem. Zatím jde pouze o dobrovolný přechod. Lze však předpokládat...

Jak provést update Androidu Jelly Bean, na Kitkat 4.4 u telefonu Samsung S2

Jak provést update Androidu Jelly Bean, na Kitkat 4.4 u telefonu Samsung S2

V následujícím videu si můžete prohlédnout návod, jak nainstalovat Android 4.4 Kitkat na telefon Samsung S2 GT-I9100. Distributor skončil s aktualizacemi u tohoto typu telefonu ne verzi 4.1.2, tedy Jelly Bean, dále se dá dost už jen pomocí fanouškovských (programátorských) vychytávek.